wtorek, 17 lutego 2015

Perfect winter outfit


Puchowa kurtka i buty EMU, a za oknem zamiast syberyjskiego krajobrazu piękne słońce i dodatnia temperatura? To byłby naprawdę perfekcyjny zimowy strój, gdyby nie to, że krajobraz za oknem nie do końca przypomina zimowy... Coś tu nie gra? Bynajmniej! Buty Emu są dobre na każdą pogodę (co niektóre gwiazdy lansują się nosząc je w lecie do zwiewnych sukienek), a puchowa kurtka idealnie nadaje się na niezobowiązujące wyjście. Powracając jednak do butów typu mukluki (błędnie nazywanych czasem śniegowcami)- można powiedzieć o nich wiele, ale jedno jest pewne- to najcieplejsze buty pod słońcem. I chociaż pod względem klasyki i elegancji daleko im do Loubotimów, nie zamieniłabym ich  na żadne inne, gdyż doskonale spełniają rolę zimowego obuwia. Nawet jeśli chodzi o przemakanie, to naprawdę trzeba skoczyć w kałużę wielkości jeziora z takim impetem jak Kamil Stoch z mamuciej skoczni, by poczuć mokre skarpetki.:)

sobota, 7 lutego 2015

Firmoo glasses once again and giveaway

Hej kochani!
Jeśli chociaż czasami zaglądacie na fanpage bloga <KLIK>, to pewnie widzieliście, że w końcu udało mi się kupić nowe okulary! Z poprzednimi (fioletowymi) byłam bardzo zżyta, ale nie były już one pierwszej młodości, a dodatkowo zmieniła mi się wada. Z racji tego, że noszę okulary od 4 roku życia, pogodziłam się już z faktem bycia okularnicą i z każdą nową parą eksperymentuję coraz bardziej:)
Tym razem postawiłam na okularki w stylu "Ula Brzydula" -  zajmują mi pół twarzy, ale dobrze się w nich czuję i już wiem, że nie potrafiłabym wybrać żadnej mniej rzucającej się w oczy pary:)

Dla bystrych (czytających tytuł posta) nie będzie zdziwieniem, że okulary pochodzą z FIRMOO :) Oprócz okularów dostałam jak zwykle 2 rodzaje etui (standardowe i saszetkę), ściereczkę do okularów i śrubokręcik na wypadek poluzowania się jakichś śrubek. Paczka była dobrze zabezpieczona i przyszła do mnie w ciągu 2 tygodni od daty zamówienia. Na stronie codziennie mogłam śledzić co dzieje się z moją przesyłką:) Okulary są dobrej jakości, może to nie to samo co Guci czy Versace, ale kochani pamiętajcie, że kosztują one naprawdę grosze. Także stosunek ceny do jakości jest bardzo dobry!
Uwielbiam FIRMOO za wybór ramek, niesamowite ceny, przemiłą obsługę i  AKCJĘ FREE GLASSES :) Jeśli chodzi o to ostatnie, spośród dostępnych modeli, możecie wybrać okulary, które trafią do Was praktycznie za darmo (należy pokryć koszty przesyłki, ale kto nosi okulary ten wie, że kupienie ciekawych ramek wraz ze szkłami w cenie poniżej 60 zł, lub ok. 100 zł, gdy wybierzecie jakieś dodatkowe opcje, jest równie prawdopodobne, jak to, że w najbliższym losowania Lotto wygram milion).
PS Przejdźcie do końca posta bo czekają tam dwie niespodzianki!!! :)

niedziela, 1 lutego 2015

Come back

 
Ile to już czasu minęło od ostatniego posta? Nie pamiętacie? Ja też nie, ale wiele wydarzyło się w moim życiu. Mianowicie jestem już inżynierem (nie chcecie wiedzieć ile nerwów mi to zjadło), a calutki ostatni tydzień spędziłam leżąc w łóżku, gdyż dopadło mnie tzw. "fatum obrony" - wszyscy znajomi mieli to samo! Po obronie odporność poszła sobie precz, pojawiło się za to paskudne przeziębienie, które skutecznie odbierało chęć do wstawania rano, a co dopiero mówić tu o blogowaniu czy innych przyjemnościach.
Na szczęście oprócz kaszlu ( który de facto straszliwie działa mi na nerwy) można powiedzieć, że nic mi już nie dolega, dlatego od jutra wracam do pracy oraz mam nadzieję, do regularnego blogowania:)
Tymczasem zostawiam Was z prostym zestawem złożonym w całości z wyprzedażowych łupów
(tegorocznych i z poprzedniego sezonu):)
A czy u Was szaleńśtwo wyprzedażowe jeszcze trwa? Co kupiłyście i ile wydałyście pieniędzy?:)