środa, 25 stycznia 2017

Zwyklak of the day #3

W dniu dzisiejszym kolejny zimowy zwyklak. Z niecierpliwością oczekuję wiosny, ale nie marudzę, bo pogoda w dniu, w którym robiłam zdjęcia była przepiękna. Poza tym widać już zauważalną różnicę, jeśli chodzi o długość dnia! W niedzielę o 16.30 jeszcze nie było ciemno! Jak sobie to uświadomiłam, od razu szeroki uśmiech zagościł na mojej twarzy:) 

Kupiłam sobie dwie fajne czapy, ale niestety nie służą one moim włosym. Gdy już wykonam zabieg suszenia ich z głową skierowaną do dołu (oczywiście suszarką z dyfuzorem!), nałożywszy przedtem specyfik mający na celu utrzymać je na miejscu i zachowac przy tym skręt, nie uśmiecha mi się zakładać czapy, bo wtedy cały efekt znika jak bańka mydlana:D Zdrowie jest jednak najważniejsze, dlatego podczas najwięszych mrozów, nosiłam czapkę tak jak Mama i Babcia nakazała:D

Na dzisiaj mam dla Was cytat jednego z moich ulubionych naukowców, Alberta Einsteina:

"Gdy wszyscy wiedzą, że coś jest niemożliwe, przychodzi ktoś, kto o tym nie wie i to robi." 

kręcone włosy, wełniany sweter, stylizacja, zima, sweter H&M, kurtka parka

wtorek, 17 stycznia 2017

Jak zorganizować tani wyjazd do Rzymu?

Kochani! Jeśli podczas podróżowania wolicie sami sobie być przewodnikiem, a chodzenie kilkudziesięcioosobową ekipą po mieście za pilotem wycieczki nie jest w Waszym stylu, to ten post z pewnością Wam się spodoba :)

Tak jak zapowiadałam (wprawdzie dawno temu, ale w końcu udało mi się opublikować ten post), dzisiaj przeczytacie o tym, jak samemu zorganizować wyjazd do Rzymu, a co najważniejsze, jak zrobić to niewielkim kosztem i bez zbędnych wyrzeczeń:) 

Rzym, Colosseum, tani wyjazd, weekend w Rzymie, Fontanna di Trevi

poniedziałek, 2 stycznia 2017

Podsumowanie Roku 2016

Kochani Moi! Mam nadzieję, że ochłonęliście już po gorączce Sylwestrowej nocy (jeśli zastosowaliście się do rad z mojego ostatniego posta, to nie mam co do tego najmniejszych wątpliwości!). 
Dzisiaj krótkie podsumowanie ostatniego roku:) 
Zapraszam do lektury!:)

PS Pamiętacie o trwającym na blogu konkursie, gdzie do wygrania są perfumy Calvina Kleina?:) Więcej szczegółów znajdziecie pod tym linkiem-> KONKURS NOWOROCZNY