Short summary 2014

Jak każdy szanujący się bloger ( uhuh!)  postanowiłam przygotować podsumowanie roku, nie rozdzielam się na miesiące, bo bywały takie ( patrz grudzień), w których pojawił się tylko jeden post:) Nie będę też opisywać  każdego miesiąca ani wydarzenia z osobno, jeśli zechcecie do tego powrócić, ufam, że zakładka "Archiwum" Wam w tym pomoże:) 
Jeszcze raz jednak opublikuję wszystkie stylizacje, które pojawiły się w minionym roku. Przypuszczam, że pewnie niektóre Wam się podobały, inne mniej, a jeszcze inne w ogóle- i to normalne, każdy ma swój gust. Nie będę się smucić ani załamywać, jeśli uznacie, że któraś stylizacja, bądź któryś post był niewypałem - tak też się zdarza. Będę jednak niezwykle szczęśliwa jeśli czytając moje posty, pomyślicie "Naprawdę kupiła tę kurtkę ze 5 zł!? Gdzie jest najbliższy lumpeks?!" (:D) albo "Kurde, naprawdę nie trzeba wydawać dużo hajsu, żeby zwiedzać ciekawe miejsca!".  Jeśli takie przemyślenia nasuną się Wam po lekturze mojego bloga i stanie się on dla Was pewnego rodzaju inspiracją mi do szczęścia już nic nie będzie potrzeba :)
Postanowień na nowy rok mam kilka, jednym z najważniejszych, jeśli chodzi o blogowanie, jest częstsze publikowanie postów:) Mam nadzieję, że dojdę do regularności ( 2 na tydzień) i że nadal znajdą się osoby, które będą chciały tu zaglądać:)
Na koniec powiem jeszcze, że bardzo dziękuję za Waszą obecność, a w nowym roku życzę (TU WPISZ CO POWINNAM ŻYCZYĆ) !:)

Zobacz także

9 komentarze

 1. trzymam kciuki za kolejny rok blogowania:)

  __________________________
  wedding makeup of violets
  WWW.JUSTYNAPOLSKA.BLOGSPOT.COM

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne outfity, najbardziej podoba mi się ten z miętową spódniczką, jest piękna :)
  Pozdrawiam serdecznie, http://juliet-monroe.blogspot.com/KLIK :))

  OdpowiedzUsuń
 3. prawie wsyztskiestylizacje mi sie podobaja ;)) !

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciężko jest z tą systematycznością ja się od trzech miesięcy trzymam całkiem nieźle ale czasami jest ciężko, dużo ładnych stylizacji :)

  OdpowiedzUsuń
 5. świetne stylizacje :) oby ten rok był równie kolorowy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. powodzenia w 2015 :)

  http://www.kefashionsisters.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo fajne i zróżnicowane stylizacje. Kolejnych tak ciekawych pomysłów życzę w tymże roku;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo fajne stylizacje, powodzenia w 2015 roku! :)

  Pozdrawiam i zapraszam http://addictlifestyle.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy13:44

  Normalnie pozazdrościć urody, mądrości, inteligencji, wyczucia stylu i takich sukcesów jakie odnosisz! :) Zawsze bardzo miło mi się czyta Twojego bloga (chociaż niestety ze względu na równie intensywną naukę nie mogę tutaj zbyt często bywać; tak samo nie bywam często na komputerze). A wiesz w czym dla mnie jesteś inspiracją? No, oczywiście we wszystkim, ale tutaj podam jeden przykład - że Tobie na wszystko starcza czasu, mimo że jeszcze pracujesz, prowadzisz bloga, uczysz się itd. Naprawdę to jest bardzo ważne i mam nadzieję, że gdy będę starsza to też będę potrafiła tak dobrze zagospodarować czasem :) Wszystkie stylizacje z tego roku bardzo mi się podobają i tak - jestem jedną z tych osób, które myślą "Kurde, gdzie można znaleźć ten SH, w którym Ona kupiła kurtkę za 5 zł?"; bo wiesz, że mnie się czasem zdarzało i zwykłą koszulę kupić za 140 zł, co jest głupotą! No, ale wielu jeszcze rzeczy się Kochana muszę od Ciebie nauczyć! Bardzo fajny post! :) <3

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz:)
Jeśli posiadasz bloga, z chęcią zajrzę do Ciebie:)
Jeśl blog Ci się spodobał, bardzo proszę o obserwację!:)
Pozdrawiam!