Chodź tu!

Uff! Czyli moje zaprosiny (może niezbyt grzeczne, ale proszę przyznać samemu, że jakbym napisała "o mnie" albo "zapraszam", to do głowy by Ci nie przyszło, żeby tu zawitać) do mojego zakręęconego świata zadziałały!

No to primo - cieszę się, że tu jesteś i szczerą mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej! 


Sekundo - Wypadałoby coś o sobie powiedzieć, no to mówię!

To może najpierw chociaż imię swe wyjawię - jestem Monika aktualnie z domu Żurawska (ale jakby miało się coś zmienić, to z pewnością poinformuję!). Jestem absolwentką Politechniki Wrocławskiej (ha! i tu Cię mam, okazuje się, że nie wszystkie blogerki modowo/urodowo/lifestylowe to studentki psychologii, kosmetologii czy pedagogiki!) i aktualnie pracuję w sektorze energetyki (niezłe połączenie co?).

Blog istnieje od lat czterech i prowadzony był z różną regularnością (czasami nawet bez regularności, ale te czasy już dawno minęły!), a wynikało to z tego, że nie było łatwo łączyć studiowanie z czynną działalnością w kole naukowym, udzielaniem korepetycji z matematyki, pracą na pół etatu (w zawodzie!) a dodatkowo opiekowaniem się chrześnicą i byciem konsultantką pewnej znanej kosmetycznej firmy.

Jednak po 5 latach czasami nierównej walki udało mi się zakończyć przygodę ze studiowaniem z wynikiem 5:0 dla mnie, co spowodowało, że blog cudownie odżył, notując każdego miesiąca coraz większą liczbę odwiedzin i unikalnych użytkowników i zyskując coraz to nowych fanów na kanałach social media.

Nazwa bloga nie spadła z drzewa i nie jest przypadkowa. Powiedzieć o mnie, że jestem cichą i spokojną osobą, będzie taką samą prawdą, jak to, że nie płakałaś (eś) na Królu Lwie (tylko nie mówcie, że naprawdę nie płakaliście, bo chyba przestanę wierzyć w ludzi!). No i raczej trudno nie zauważyć też, że elementem dosyć mocno rzucającym się w oczy, są  moje loczyska, jeszcze jakiś czas temu, lepszym określeniem byłoby siańsko, ale dzisiaj mogę już powiedzieć, że są to prawie pełnoprawne loki!

Na blogu często poruszam tematy związane z ubraniami i podróżami, a wszystko to w wersji budżetowej! Nie stronię też od doradzania (Ciotki i Wujki Dobra Rada zawsze na propsie!) oraz od rozśmieszania (do Aberalda Gizy mi trochę brakuje, ale staram się jak mogę!)
.

Tutaj zapraszam Cię po porady podróżnicze!

Jeśli szukasz porad wszelakich zajrzyj w to miejsce! 

Po posty związane z modą skieruj się tutaj! 

 

Jestem przekonana na 100%, że cykl Perły z lumpeksu przypadnie Ci do gustu!
Koniecznie zajrzyj też na Wpadki podróżnicze. No chyba nie byłabym wiarygodna, gdyby mi się wpadki żadne nie zdarzały? Co to byłaby za Zakręęcona?!

Jeśli masz poczucie humoru, a w czytaniu blogów poszukujesz głównie rozrywki, inspiracji i odpowiedzi na pytania związane z organizacją podróży, czy kupowaniem ciuchów i nie traceniem przy tym całej wypłaty, to na pewno dobrze trafiłaś/eś!

Rozpisałam się, a miało być krótko (wyszło jednak jak zawsze!). Wszelkie pytania proszę do mnie kierować na maila lub w komentarzach pod wpisami (odpisuję praktycznie na wszystkie, proszę sprawdzić). Jakby w Twojej głowie zrodziła się wizja zrobienia czegoś zakręęconego w komitywie ze mną, napisz tylko, a na pewno coś razem wymyślimy (ale więcej szczegółów znajdziesz pod zakładką Współpraca).

Uciekam tymczasem i nie mówię do widzenia, a raczej do zobaczenia, do napisania i do usłyszenia, lecz w głównej mierze DO PRZECZYTANIA!:) 

Tu mnie znajdziecie → monika@zakreecona.pl

Share
Tweet
Pin
Share